Παρασκευή 11 Σεπτεμβρίου 2020 21:25 Αθλητισμός

Ο ΠΑΟΚ αναμετράται την Παρασκευή (11/9, 20.30) με την ΑΕΛ στην Τούμπα, στην πρεμιέρα της Super League

40'

Πρώτη κίτρινη στο ματς. Θα τη δει ο Ίνγκασον.

21:07

38'

Ο ΠΑΟΚ δεν μπόρεσε να αξιοποιήσει ένα φάουλ που κέρδισε από τα αριστερά με την άμυνα της ΑΕΛ να απομακρύνει τη μπάλα.

21:04

35'

Ο ΠΑΟΚ συνεχίζει να πιέζει την ΑΕΛ ψάχνοντας τρόπο να πετύχει ένα ακόμη γκολ.

21:01

31'

Η ΑΕΛ στην επίθεση και θα κερδίσει κόρνερ από τα δεξιά το οποίο θα περάσει χωρίς αποτέλεσμα.

28'

Ο Φιλίπ έκανε το σουτ με τη μπάλα να φεύγει εκτός.

20:52

22'

Ο Ίνγκασον βρέθηκε μέσα στην περιοχή στα δεξιά αλλά δεν μπόρεσε να γυρίσει τη μπάλα.

20:48

19'

Κερδίζει νέο κόρνερ ο ΠΑΟΚ από τα αριστερά αυτή τη φορά.

20:46

16' ΓΚΟΛ

ΠΑΟΚ - ΑΕΛ 1-0 (Τζόλης).Οι γηπεδούχοι ανοίγουν το σκορ με πανέμορφο γκολ του Τζόλη. Ο Μπίσεσβαρ σήκωσε τη μπάλα προς το νεαρό επιθετικό ο οποίος στην κίνηση έκανε το σουτ και νίκησε τον γκολκίπερ της ΑΕΛ.

20:41

10'

Συμπληρώθηκε το πρώτο δεκάλεπτο χωρίς κάποια καλή στιγμή στο ματς.

20:37

8'

Απειλεί η ΑΕΛ. Ο Τρούγιτς μέσα στην περιοχή έκανε το σουτ πάνω από την εστία.

20:36

7'

Κερδίζει κόρνερ ο ΠΑΟΚ, το πρώτο στο ματς.

20:35

6'

Προσπαθεί ο ΠΑΟΚ να απειλήσει αλλά χωρίς αποτέλεσμα έως τώρα.

20:31

2'

Απαντάει ο ΠΑΟΚ. Ο Γιαννούλης βρέθηκε μέσα στην περιοχή, έκανε το σουτ και έστειλε τη μπάλα λίγο έξω.

20:30

1'

Πρώτη καλή στιγμή για την ΑΕΛ με τον Τόρζε να κάνει το σουτ και τον Ζίβκοβιτς να μπλοκάρει τη μπάλα.